Życzę zdrowia,pomyślności w epidemii bezsilności.Co za święta bez dyngusa,niech się skończy
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Wesprzyj Polski darmowy generator kartek!
Treść kartki
Życzę zdrowia,pomyślności w epidemii bezsilności.Co za święta bez dyngusa,niech się skończy czas wirusa! Niech już wszystko znowu hula.Wesołego Alleluja. Witek.
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 8
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 379
Stworzonych 30 dni: 1371
Wszystkich kartek: 1795220
Copyright by CreateGreetingCards.eu