Życzenia od Kasi Marka i Magdy
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Nie mam daru do pisania,
a tym bardziej do składania
życzeń miłych i serdecznych,
a do tego pożytecznych,
tak więc teraz tutaj stąd
życzę Wam Wesołych Świąt.
Życzenia od Kasi Marka i Magdy
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 1
Stworzonych wczoraj: 82
Stworzonych 7 dni: 306
Stworzonych 30 dni: 1498
Wszystkich kartek: 1794979
Copyright by CreateGreetingCards.eu