Życzy: Teresa i Edward :-) Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy zdrowia, spokoju i radośc
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Życzy: Teresa i Edward :-) Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy zdrowia, spokoju i radości. Niech ten wyjątkowy czas upłynie w ciepłej, rodzinnej atmosferze, a Nowy Rok przyniesie pomyślność i spełnienie wszystkich planów
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 67
Stworzonych wczoraj: 33
Stworzonych 7 dni: 369
Stworzonych 30 dni: 1545
Wszystkich kartek: 1794963
Copyright by CreateGreetingCards.eu