Życzymy, aby Święta Bożego Narodzenia były
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Życzymy, aby Święta Bożego Narodzenia były
czasem serdecznych spotkań rodzinnych,
przeżywanych w sposób magiczny,
szczęśliwych wspomnień,
a ponadto wszelkiej pomyślności
i prozaicznego, ale jakże ważnego zdrowia,
aby Święta były właśnie tym,
czym powinny być - odrobiną ciepła w środku zimy.
W imieniu swoim i pracowników
Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy w Radoszycach
życzy
Paulina Kowalska (Kierownik MGOPS)
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 15
Stworzonych wczoraj: 29
Stworzonych 7 dni: 404
Stworzonych 30 dni: 1339
Wszystkich kartek: 1795166
Copyright by CreateGreetingCards.eu