Bardzo, bardzo dziękujemy za upominki. Dzieciaki są szczęśliwe i zajadają słodkości
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Kochana Pani Lidziu!
Bardzo, bardzo dziękujemy za upominki. Dzieciaki są szczęśliwe i zajadają słodkości
Jest Pani Kochana:)
Życzymy pięknego i miłego dnia .
Ślemy buziaki
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 32
Stworzonych wczoraj: 103
Stworzonych 7 dni: 385
Stworzonych 30 dni: 1565
Wszystkich kartek: 1795113
Copyright by CreateGreetingCards.eu