Deczniejsze życzenia zdrowia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
W imieniu Pracowników RCKiK w Białymstoku, z okazji Świąt Wielkanocnych składam Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności.
Niech Święta Wielkanocne przyniosą Państwu wytchnienie, radość, nadzieję i rodzinne ciepło,
a wiosna nowe siły oraz inspirację do realizacji planów zawodowych i osobistych.
Z wyrazami szacunku,
Dyrektor
Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku
prof. dr hab. n. med. Piotr Marek Radziwon
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 15
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 386
Stworzonych 30 dni: 1378
Wszystkich kartek: 1795227
Copyright by CreateGreetingCards.eu