StwórzDarmową Kartkę
Szukajgotowe kartki
Życzeniabaza życzeń

Ja jestem Zmartwychwstaniem i życiem. Kto we mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. [J 11, 2

Ads
Ja jestem Zmartwychwstaniem i życiem. Kto we mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. [J 11, 2
Stwórz podobną
Wyślij kartkę


Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)

Treść kartki
Ja jestem Zmartwychwstaniem i życiem. Kto we mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. [J 11, 25-26]

Nadchodzi czas zadumy. W te dni świąteczne życzymy zdrowych i wesołych Świąt Wielkiej Nocy oraz czasu spędzonego przy wielkanocnym stole wraz z najbliższymi.


Życzy Agata i Kacper
Podobne kartki
Inspiracje
Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy Adam AndrzejewskiSmagaOptymizmu, energii i uśmiechuSretan UskrsZastępca Przewodniczącego Okręgowego Sądu Lekarskiego w GdańskuStraży Miejskiej w Cieszynie składają
Statystyki Stworzonych dzisiaj: 53 Stworzonych wczoraj: 103 Stworzonych 7 dni: 406 Stworzonych 30 dni: 1586 Wszystkich kartek: 1795134
Copyright by CreateGreetingCards.eu