Kochana Natalie ;-) Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Tobie siły,wytrwałości i optymizmu.Wsp
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Kochana Natalie ;-) Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Tobie siły,wytrwałości i optymizmu.Wspierajmy się i dbajmy o siebie.
Wojciech
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 7
Stworzonych wczoraj: 52
Stworzonych 7 dni: 378
Stworzonych 30 dni: 1370
Wszystkich kartek: 1795219
Copyright by CreateGreetingCards.eu