(pamiętam, że miałeś dużo kabelków jak pakowaliśmy Cię do Australii)
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Pawełku-kabelku :)
(pamiętam, że miałeś dużo kabelków jak pakowaliśmy Cię do Australii)
Niezależnie od tego gdzie jesteś, czy w Polsce u Rodziców na Święta, czy w Australii, życzę Ci spokojnych, wesołych Świąt i dużo zdrowia dla Ciebie, Twoich Rodziców i dla Wiktosia.
Kinga
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 35
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 394
Stworzonych 30 dni: 1397
Wszystkich kartek: 1795195
Copyright by CreateGreetingCards.eu