StwórzDarmową Kartkę
Szukajgotowe kartki
Życzeniabaza życzeń

W imieniu Mieszkanek i Siostry Dyrektor

Ads
W imieniu Mieszkanek i Siostry Dyrektor
Stwórz podobną
Wyślij kartkę


Zbieramy na nowe darmowe kartki!

Treść kartki
Wesołego Alleluja

Święto Wielkiej Nocy to czas nadziei i otuchy.
Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa
i w siłę człowieka.
W imieniu Mieszkanek i Siostry Dyrektor
Domu Pomocy Społecznej przy ul. Sielskiej 13
i ul. Mińskiej 14 w Poznaniu
Życzymy Wam, aby Święta Wielkanocne
przyniosły pokój, radość i miłość
oraz wzajemną życzliwość.
By stały się źródłem wzmocnienia Ducha.
Podobne kartki
Inspiracje
Kasiu, Z okazji Wielkanocy niech życzenia nadbiorą mocy.W sercu pogody, a w dyngusa dużo wody MiSpokojnych, zdrowych, pogodnych z wiosną za oknem i w sercu oraz spędzonych w cieple grona rodziZdrowych.  ŻyczyDużo jedzenia w koszyczku i mokrych ubranek w poniedziałkowy poranek! babcia TolaWielu ciepłych i radosnych chwil z Najbliższymi życzą Przewodniczący Sejmiku WojewództGdańsk 2022r
Statystyki Stworzonych dzisiaj: 41 Stworzonych wczoraj: 52 Stworzonych 7 dni: 412 Stworzonych 30 dni: 1404 Wszystkich kartek: 1795253
Copyright by CreateGreetingCards.eu