W imieniu własnym oraz Dyrektora Rafała Jeża serdecznie zapraszam na spotkanie Wigilijne
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Szanowni Państwo,
W imieniu własnym oraz Dyrektora Rafała Jeża serdecznie zapraszam na spotkanie Wigilijne,
które odbędzie się w dniu 16 grudnia 2022 roku o godz. 12.00 w restauracji "Oberża Pod Złotym Prosiakiem" przy ul. Zachodniej 5
w Nieborowie.
Proszę o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 22 listopada telefonicznie 785 905 357 lub mailowo
[email protected]
Zbigniew Olender
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 29
Stworzonych wczoraj: 33
Stworzonych 7 dni: 331
Stworzonych 30 dni: 1507
Wszystkich kartek: 1794925
Copyright by CreateGreetingCards.eu