W święta życzę wam mniej zjebanych osób, i lepszego gustu muzycznego ;
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
W święta życzę wam mniej zjebanych osób, i lepszego gustu muzycznego ;*
Życzy JESSICA.
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 65
Stworzonych wczoraj: 82
Stworzonych 7 dni: 370
Stworzonych 30 dni: 1562
Wszystkich kartek: 1795043
Copyright by CreateGreetingCards.eu