StwórzDarmową Kartkę
Szukajgotowe kartki
Życzeniabaza życzeń

Właściwie to nie wiem jakie składać życzenia, bo to mi wygląda na

Ads
Właściwie to nie wiem jakie składać życzenia,  bo to mi wygląda na
Stwórz podobną
Wyślij kartkę


Wesprzyj Polski darmowy generator kartek!

Treść kartki
Właściwie to nie wiem jakie składać życzenia,
bo to mi wygląda na Święta Bożego Narodzenia,
lecz nie odbiegając od tematu
to życzę szczęścia a nie dramatu,
życzę też mnóstwa radości
i by króliczek w te Święta zagościł.

Życzy Krystian
Podobne kartki
Inspiracje
Życzą Dyrektor i Pracownicy OSiR w KoluszkachNiech Wasze Święta będą słoneczne, pełne uśmiechu,ciepłe i serdeczne i jak pisanki - tak kolAz najwspanialszych spotkań, wśród rodziny i najbliższych przyjaciółŻyczę, aby ten świąteczny czas spędzony bezKtóry powstał z grobuMłynarczyk, Laburda, Augustyniak
Statystyki Stworzonych dzisiaj: 16 Stworzonych wczoraj: 52 Stworzonych 7 dni: 387 Stworzonych 30 dni: 1379 Wszystkich kartek: 1795228
Copyright by CreateGreetingCards.eu