StwórzDarmową Kartkę
Szukajgotowe kartki
Życzeniabaza życzeń

Właściwie to nie wiem jakie składać życzenia, bo to mi wygląda na

Ads
Właściwie to nie wiem jakie składać życzenia,  bo to mi wygląda na
Stwórz podobną
Wyślij kartkę


Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę

Treść kartki
Właściwie to nie wiem jakie składać życzenia,
bo to mi wygląda na Święta Bożego Narodzenia,
lecz nie odbiegając od tematu
to życzę szczęścia a nie dramatu,
życzę też mnóstwa radości
i by króliczek w te Święta zagościł.

Życzy TWOJE IMIĘ
Podobne kartki
Inspiracje
SmykówŻyczą Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz pracownicy Szkoły Podstawowej nr 4 w ZawierciuŻyczą Sylwia i WitekWieść radosną niosą dzwony, na wszystkie świata grają strony, że zmartwychwstał Pan nad PanyRodziną☺️Świętokrzyskiego Funduszu
Statystyki Stworzonych dzisiaj: 1 Stworzonych wczoraj: 29 Stworzonych 7 dni: 390 Stworzonych 30 dni: 1325 Wszystkich kartek: 1795152
Copyright by CreateGreetingCards.eu