?yczą Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej "Na Stoku"
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
Treść kartki
Z okazji Świąt Wielkanocnych
dużo zdrowia, pogody ducha,
radości z tradycji
i mokrego Dyngusa
życzą Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej "Na Stoku"
w Kielcach.
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 87
Stworzonych wczoraj: 82
Stworzonych 7 dni: 392
Stworzonych 30 dni: 1584
Wszystkich kartek: 1795065
Copyright by CreateGreetingCards.eu