StwórzDarmową Kartkę
Szukajgotowe kartki
Życzeniabaza życzeń

?yczę Ci by te Święta były radosne, spokojne i fajnie spędzone. Byś spędziła dużo czasu z

Ads
?yczę Ci by te Święta były radosne, spokojne i fajnie spędzone. Byś spędziła dużo czasu z
Stwórz podobną
Wyślij kartkę


Wesprzyj Polski darmowy generator kartek!

Treść kartki
Życzę Ci by te Święta były radosne, spokojne i fajnie spędzone. Byś spędziła dużo czasu z rodziną, abyś odpoczęła i nabrała energii na obóz! Życzę ci również szczęścia, dobrych ocen na półrocze. Zdrowia, bo ono teraz najważniejsze. Składam także życzenia dla całej Twojej rodziny, zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń. Gosiu, trzymaj się cieplutko, mam nadzieję, że się w krótce zobaczymy.

Ściskam i całuję Gosia
Podobne kartki
Inspiracje
Małgorzacie i ZbyszkowiOla Daszkiewicz z rodzinąŚwiąt wesolutkich, zmartwień malutkichSerce do Serca się śmiejeDziękuję za wybór Hizero - niech pomaga cieszyć się czystym i przytulnymNiech nie opuszcza pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia! Emilia z mę
Statystyki Stworzonych dzisiaj: 1 Stworzonych wczoraj: 82 Stworzonych 7 dni: 306 Stworzonych 30 dni: 1498 Wszystkich kartek: 1794979
Copyright by CreateGreetingCards.eu