Życzymy naszym przyjaciołom wszystkiego co najlepsze i najprzyjemniejsze
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Z okazji Świąt Wielkanocnych
życzymy naszym przyjaciołom wszystkiego co najlepsze i najprzyjemniejsze,
rodzinnej atmosfery, szczęścia osobistego, pogody ducha, radosnego wiosennego nastroju oraz wesołego Alleluja.
Komendant Miejski PSP w Mysłowicach
wraz z pracownikami
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 0
Stworzonych wczoraj: 44
Stworzonych 7 dni: 393
Stworzonych 30 dni: 1359
Wszystkich kartek: 1795123
Copyright by CreateGreetingCards.eu