E życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Życzę Paniom zdrowia, dużo spokoju oraz radości wyni
Stwórz podobną
Wyślij kartkę
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
Treść kartki
Do wszystkich Wspaniałych Pracowników Działu Terapeutyczno-Opiekuńczego, kieruję swoje najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Życzę Paniom zdrowia, dużo spokoju oraz radości wynikającej z przebywania z Najbliższymi.
Wasz Kierownik Ewa Gehrke
Statystyki
Stworzonych dzisiaj: 0
Stworzonych wczoraj: 79
Stworzonych 7 dni: 359
Stworzonych 30 dni: 1362
Wszystkich kartek: 1795160
Copyright by CreateGreetingCards.eu